نحوه اشتراک گذاری پوشه ها در Dropbox از طریق برنامه ی Dropbox گوشی های هوشمند

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه پوشه ای  را در Dropbox با دوستانتان به اشتراک بگذارید. با این کار آنها می توانند محتوای درون پوشه را در حساب کاربری خود مشاهده و اصلاح کنند. شما می توانید پوشه ها را در Dropbox هم از طریق وب سایت Dropbox و هم از طریق برنامه ی Dropbox در گوشی های هوشمند به اشتراک بگذارید.

 

null

  1. روی Files ضربه بزنید. Files زبانه ای در پایین صفحه می باشد. با این کار لیستی از فایل ها و پوشه های شما در Dropbox باز می شود.

در گوشی های Android, این زبانه در سمت چپ صفحه قرار دارد. برای مشاهده ی این زبانه ممکن است لازم باشد ابتدا از سمت چپ صفحه روی گزینه ی ☰ ضربه بزنید.

null

  1. روی گزینه ی Share ضربه بزنید. این گزینه در منو قرار دارد. با این کار پنجره ی جدیدی باز خواهد شد.

null

  1. سطح دسترسی را انتخاب کنید. به طور پیش فرض, فردی که پوشه را با آن به اشتراک می گذارید, می تواند فایل ها را مشاهده و ویرایش کند. اگر می خواهید فرد مورد نظر تنها بتواند فایل ها را مشاهده کند باید روی منوی کشویی Can edit ضربه بزنید و سپس گزینه ی Can view را انتخاب کنید و از سمت چپ صفحه روی دکمه ی "Back" ضربه بزنید.

 

  1. اگر دوست دارید می توانید پیام مورد نظر خود را وارد کنید اما این کار کاملا اختیاری است.

گزینه send

  1. روی گزینه ی Send ضربه بزنید. این گزینه در سمت راست صفحه قرار دارد. با این کار پوشه به گیرنده / گیرنده ها اشتراک گذاری خواهد شد. اگر آنها حساب کاربری Dropbox داشته باشند, می توانند پوشه را باز کنند در غیر این صورت ابتدا باید برای خود حساب کاربری Dropbox ایجاد کنند.

 

منبع : نحوه اشتراک گذاری پوشه ها در Dropbox از طریق برنامه ی Dropbox گوشی های هوشمند

مطالب مشابه

ارسال نظر

0 نظر