چندی پیش در بازار بزرگ کشاورزی مطلبی مبنی بر معرفی اندیشه سبز و فروشگاه اینترنتی این کارخانه تولیدی انتشار یافته است که به توضیح تمامی مطالب موجود در این واحد تولیدی پرداخته است ، در این مقاله ما سعی بر این داریم تا توضیحی در مورد دستگاه های جوجه کشی کارخانه اندیشه سبز در پیرو مقاله قبلی که در بازار بزرگ کشاورزی منتشر شده است بدهیم.

 

دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز از جمله بهترین ها در سطح ایران و خاورمیانه می باشد ، این دستگاه های جوجه کشی برای اولین بار در ایران از هوش مصنوعی استفاده کرده است که توانایی سنجش  تنظیم دما به صورت دقیق را دارا می باشد. یعنی دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز میتوانند به صورت کاملاً خودکار عملیات جوجه کشی را انجام دهند بدون نیاز به دخالت دست.

 

دستگاه های جوجه کشی اندیشه دارای امکانات منحصر به فردی می باشد که آنها را از دیگر دستگاه ها جدا می نماید. از جمله این امکانات به موارد زیر می توانیم اشاره کنیم:

 

  • بهره گیری از سیستم تمام اتوماتیک برای جوجه کشی از پرندگان زینتی همانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون
  • بهره گیری از شانه های همه کاره به جهت بی نیازی کاربر به هر نوع شانه دیگری ، یعنی یک نوع شانه که توانایی جای دادن هر نوع تخم نطفه داری را درون خود دارد.
  • سیستم جوجه کشی حرفه ای که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای با هر نژادی مخصوصاً پرندگان زینتی را به ارمغان خواهد آورد.
  • بهره گیری از سنسورهای فوق پیشرفته SHT به جهت تنظیم و کنترل دقیق دما و رطوبت درون دستگاه جوجه کشی
  • مجهز به سنسورهای خارجی به جهت سنجش دمای محیط دستگاه
  • مجهز به سنسور CO2 به جهت سنجش و تنظیم میزان دی اکسید کربن درون دستگاه جوجه کشی
  • امکان شستشوی بدنه دستگاه جوجه کشی بعد از هر دوره جوجه کشی
  • ایزولاسیون فوق العاده قوی به جهت عدم اختلال در کنترل دما و رطوبت و همچنین کاهش هدر رفت انرژی

 

ده ها مورد دیگر نیز وجود دارد که در کنار هم این محصولات فوق العاده را تشکیل میدهند ، همانطور که میدانید دسته بندی دستگاه های جوجه کشی به صورت خانگی و صنعتی می باشد که کاربرد های متفاوتی دارند.

 

دستگاه های جوجه کشی خانگی همانطور که از کیفیت آنها مشخص است مخصوص استفاده در داخل منازل طراحی و تولید شده اند و شما می توانید با استفاده از این دستگاه های جوجه کشی به راحتی در منازل خود از هر پرنده ای که میخواهید جوجه کشی نمایید. عموماً این نوع محصولات خانگی خود به دو دسته کلی حرفه ای و البته اتوماتیک تقسیم میگردند.

برای آن دسته از افرادی که از پرندگان زینتی جوجه کشی می نمایند مانند ، مرغ عشق ، طوطی و… بهتر است دستگاه های جوجه کشی حرفه ای استفاده نمایند و برای آن دسته از افرادی که از پرنده های اهلی جوجه کشی می نمایند همانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون و… بهتر است از دستگاه های جوجه کشی اتوماتیک استفاده نمایند.

 

اما دستگاه های جوجه کشی صنعتی برای افرادی که میخواهند کسب و کاری را شروع کنند و یا اینکه برای آن دسته از افرادی که میخواهند از این دستگاه ها در مزرعه پرورش خود استفاده کنند بسیار مفید خواهد بود.

عموماً افراد برای پرورش پرندگان مختلف و بهره گیری از محصولات آنها از دستگاه های جوجه کشی استفاده نمایند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

ارسال نظر

0 نظر