چگونه یک سرور مجازی تهیه کنیم ؟

 

اگر می خواهید وی پی اس خریداری کنید و به دنبال یافتن بهترین انتخاب هستید ، در این مقاله تلاش کرده ایم گونه های مختلفی از سرور مجازی را معرفی کنیم تا کاربری که در شک تردید برای خرید سرور مجازی قرار گرفته است بتواند انتخاب دقیق تری داشته باشد .  در زیر به طور مختصر انواع مختلف سرور مجازی و گونه های خرید وی پی اس را آورده ایم .

 

سرور مجازی ویندوز : اگر به دنبال خرید وی پی اس با سیستم عامل های مبتنی بر ویندوز مثل ، ویندوز سرور ۲۰۰۳ ، ویندوز سرور ۲۰۰۸ ، یا خرید سرور مجازی ویندوز ۲۰۱۲ ، سفارش وی پی اس ویندوز ۲۰۱۶ و یا با سیستم عامل ویندوز ایکس پی و ویندوز سون و یا ویندوز هشت و در نهایت ویندوز ده هستید باید  سرور مجازی ویندوز را سفارش دهید . اغلب سرویس دهندگان خدمات وی پی اس مثل مبین هاست در هنگام سفارش امکان انتخاب ویندوز را فراهم کرده اند .

 

سرور مجازی لینوکس : اگر کاربر بخواهد سفارش سرور مجازی با سیستم عامل های لینوکسی مثل سنت اوس ، دبیان ، اوبنتو و دیگر سرور های مجازی با سیستم عامل فدورا و ردحت را بدهید باید  در انتخاب خدمات وی پی اس در مبین هاست  وی پی اس لینوکس را انتخاب نمایید . هر سیستم عاملی بر پایه لینوکس را می توانید در مبین هاست سفارش دهید . امروز کاربران زیادی هستند که سیستم عامل کالی لینوکس را نیز سفارش می دهند که مبین هاست امکان ارائه را دارد .

 

سرور مجازی میکروتیک : با افزایش نیاز شبکه کاران به وی پی اس هایی با سیستم عامل میکروتیک ، و امکاناتی که میکروتیک به کاربران می دهد ، مبین هاست امکان ارائه وی پی اس میکروتیک را دارد . سرور مجازی میکروتیک با داشتن اکثر قابلیت های نرم افزاری سیستم عامل میکروتیک محبوبیت بالایی در بین کاربران حرفه ای دارد .

 

سرور مجازی گیم : مبین هاست امکان ارائه وی پی اس ویژه گیم با شبکه پایدار بر روی بستر اینترانت را برای کاربران خود فراهم کرده است . کاربران برای راه اندازی گیم سرور و  وی پی اس گیم  می توانند  از شبکه تخصصی گیم سرور مبین هاست استفاده نمایند  . در این شبکه که کلا به صورت ارتباط داخل کشور و یا همان ایران اکسس می باشد، اغلب اتک های مرسوم سرور های گیم  کنترل می شود .

سرور مجازی ارزان : از سرویس هایی که در مبین هاست به سادگی می توانید بیابید ارائه وی پی اس ارزان می باشد . اغلب مشتریان به دنبال وی پی اس های ارزان می باشند  . مبین هاست این امکان را فراهم کرده است که با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت و آپتایم نسبت به ارائه وی پی اس ارزان و با قیمت مناسب اقدام کند .

سرور مجازی رایگان : از سرویس هایی که در بین کاربران خواهان بالایی دارد سرور مجازی تست رایگان می باشد . مبین هاست با ارائه وی پی اس رایگان و امکان انتخاب سیستم عامل دلخواه توانسته است انتخاب را برای یافتن بهترین کیفیت فراهم کند و اگر به دنبال سرور رایگان هستید و می خواهید  یک سرور مجازی با امکان تست اولیه داشته باشید  مبین هاست این امکان را به شما ارائه خواهد کرد .

سرور مجازی کاهش پینگ : اغلب کاربرانی که به دنبال راه اندازی سرور های بازی و یا بازی کردن بر روی گیم سرور ها هستند  نیاز به پایین آوردن پینگ تایم خود دارند و مبین هاست با امکان ارائه سرور مجازی کاهش پینگ مبین هاست برای این دسته از کاربران خدمات با کیفیتی از روت فیزیک نظری در دیتاسنتر تبیان ارائه سرویس فراهم کرده است .

 

سرور مجازی SSD : اگر به دنبال وی پی اس با هارد اس اس دی هستید ، مبین هاست امکان ارائه سرور مجازی از ایران و خارج از ایران را برای کاربرانی که به دنبال کیفیت بالاتر بر روی سرور مجازی اس اس دی هستند می باشد . در نظر داشته باشید  هارد  اس اس دی سرعت بالاتری به نسبت هارد های معمولی دارد  .

تگ : سرور مجازی ، سرور مجازی مبین هاست ، سرور مجازی ویندوز ، سرور مجازی لینوکس ، سرور مجازی میکروتیک ، سرور مجازی ارزان

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

ارسال نظر

0 نظر