مزیت تورهای تخصصی روسیه

تور مسافرتی روسیه از جمله تورهایی می باشد که در صورت داشتن زمان و هزینه کافی از طرف گردشگران تور روسیه ، باید به طور تخصصی به آن پرداخته شود. پکیج های موجود در آژانس های مسافرتی روسیه شامل پکیج های ترکیبی می باشند و در یک تور گشت های شهر مسکو و شهر سن پترزبورگ و سوچی را شامل می شوند که برای گردشگرانی که وقت کافی برای گردش ندارند بسیار مناسب می باشد و در مدت زمان کوتاهی می توانند تمامی مکان های خاص گردشگری را بازدید نماید. ولی توصیه مرکز تخصصی برگزار کننده تور روسیه به گردشگران عزیز این است که در صورت داشتن شرایط حتما از تورهای تخصصی استفاده کنند که از آن جمله می توان تور روسیه مسکو ، تور سوچی و یا تور سن پترزبورگ را نام برد.  


Red Square - تور روسیه


Red Square – تور روسیه

    کشور روسیه با گنجینه ای از آثار و بناهای تاریخی که در خود دارد می تواند تنها یک شهر آن مثلا مسکو یک ماه از وقت گردشگران تور روسیه مسکو را پر نماید. این شهر علاوه بر اینکه به عنوان پایتخت کشور روسیه محسوب می شود و از مدرن ترین شهرهای آن است و دارای قدمت و تاریخی بودن آن نیز باعث وجود هزاران بنای تاریخی و فرهنگی می باشد که عامل جذب میلیون ها گردشگربه خود می باشد. علاوه بر سایت های فرهنگی و تاریخی، مکان های تفریحی و برگزاری نمایشگاه های بزرگ تخصصی در این شهر خود عامل جذب گردشگر می باشد. از جمله جاذبه های گردشگری شهر مسکو که می توان در تور روسیه مسکو از آن ها بازدید کرد می توان به میدان سرخ، کاخ کرملین، کلیسای سنت باسیل، متروی مسکو، گالری ترتیاکف، کیلومتر صفر مسکو، تئاتر بالشوی، میدان مانژ، خیابان آربات، آسمان نمای مسکو، مراسم تعویض نگهبان، مقبره لنین، موزه تاریخی، مجلس دوما، بام گنجشک ها، هفت خواهران، مقبره مشاهیر روسیه و پارک آزادی اشاره کرد.  


تور مسافرتی روسیه - Russia


تور مسافرتی روسیه – Russia

    از دیگر تورهای تخصصی که گردشگران تور روسیه می توانند به طور تخصصی در آن ثبت نام کنند تور سوچی می باشد. شهر سوچی بسیار متفاوت از شهرهای دیگر روسیه می باشد. این شهر علاوه بر دارا بودن تنوع فرهنگی و غنی بودن فرهنگ مردمان آن دارای آب و هوای بسیار معتدل و دل انگیز می باشد. مردمان آن بسیار خونگرم می باشند که با دستپخت بسیار عالی خود دل گردشگران تور مسافرتی روسیه را می برند. برحسب تجربه تمامی گردشگرانی که به شهر سوچی سفر می کنند پس از بازگشت توصیفی که از این شهر دارند به مانند توصیف بهشت می باشد. مناظر بی بدیل این شهر چنان رویایی و محسور کننده است که مکان  موقعیت را از یاد گردشگران تور سوچی می برد. گردشگران می توانند در عین اینکه به شنا در آب های ساحلی سوچی می پردازند، علاوه بر لذت بردن از ساحل آن در طرف دیگر مناظر کوهستانی بکر رشته کوه های قفقاز را نیز تماشا بکنند. اگر در هر کجای این شهر باستید و به تماشای بپردازید، خود را در گالری آثار هنری حس خواهید کرد. پس از لذت بردن ازتفریحات آبی این شهر، در یک آن می توانید خود را به جنگل های سرسبز و طبیعت وحشی و بکر این شهر رسانده و از آن لذت ببرید. همچنین در این مسیرها کافه رستوران ها و چایخانه هایی وجود دارد که با پذیرایی های گرم مردمان آن خود را در خانه خود حس می کنید. با گذر از پیچ و خم ها مسیرهای جنگلی به قله کوه می رسید، با رسیدن به اوج این قله ها با منظره ای روبرو می شوید که شاید در هیچ یک از سفرهای خود شاهد آن نخواهید بود . حتی در آنجا هم محل هایی برای استراحت غذا خوردن و تفریح وجود دارد. بالفرض در کوه بزرگ آخون، برج دیده بانی و شهربزی با چرخ و فلک های بسیار بزرگ وجود دارد که در نوع خود عجیب و مهیج و جذاب است. کافی است که گردشگران عزیز سفری به شهر سوچی داشته باشند تا صحت و سقم ادعای گردشگران دیگر را دال بر تکه ای از بهشت بودن این شهر برایشان ثابت شد. همان طور که بیان شد، مرکز تخصصی برگزار کننده تور روسیه بر این است که گردشگران به صورت تخصصی در تورها ثبت نام نمایند.  

Sponsored: Travel To Russia

Tel: 02188176202

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مطالب مشابه

ارسال نظر

0 نظر